14 Rönquist, Lotten, olja, franskt stenbrott,

15023a_lg.jpeg
  • 15023a_lg.jpeg
  • 15023b_lg.jpeg

signerad, antagligen utförd på 1890-talet, 38 x 59 cm

Utropspris4 200  - 4 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK