35 Reuterswärd, Carl Fredrik, färglito, "Storviggen",

15042a_8d9b657bd407968_lg.jpeg
  • 15042a_8d9b657bd407968_lg.jpeg
  • 15042b_8d9b657bd3a2259_lg.jpeg

signerad och numrerad 136/300, synlig pappersstorlek 50 x 78 cm

Utropspris600  - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel