34 Rodhe, Lennart, färglito, "Utanför vägen", ur mappen "Lito 30",
signerad, daterad 1975 och numrerad 283/350, synlig pappersstorlek 33 x 42 cm
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |