34 Rodhe, Lennart, färglito, "Utanför vägen", ur mappen "Lito 30",

15041a_8d9b6572f94c07b_lg.jpeg
  • 15041a_8d9b6572f94c07b_lg.jpeg
  • 15041b_8d9b6572f7f5db2_lg.jpeg

signerad, daterad 1975 och numrerad 283/350, synlig pappersstorlek 33 x 42 cm

Utropspris900  - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel