16 Stålhane, Carl Harry för Designhuset, matservisdelar, glaserat stengods, 1970-tal,

14987a_8d9b6503a4c36ff_med.jpeg
  • 14987a_8d9b6503a4c36ff_sm.jpeg
  • 14987b_8d9b65039c7d902_sm.jpeg
  • 14987c_8d9b6503a298e5d_sm.jpeg

terrin med lock samt vardera 6 av mattallrikar, assietter, djupa tallrikar och pokalglas, signerade,

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK