189 Svensson, Roland, färglito, Tjockan kommer in,

15192a_8d9b8b3607f384b_med.jpeg
  • 15192a_8d9b8b3607f384b_sm.jpeg
  • 15192b_8d9b8b365f3dd8f_sm.jpeg

signerad och numrerad 114/300, synlig pappersstorlek 29 x 28 cm

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK