9 Van de Velde, Adriaen, hans efterföljd, olja, vädurar i landskap,

15019a_med.jpeg
  • 15019a_sm.jpeg
  • 15019b_sm.jpeg
  • 15019c_sm.jpeg
  • 15019d_sm.jpeg
  • 15019e_sm.jpeg

1700-tal, 35 x 48 cm, a tergo inventarienummer D89 (?), slitage

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK