9 Van de Velde, Adriaen, hans efterföljd, olja, vädurar i landskap,

15019a_lg.jpeg
  • 15019a_lg.jpeg
  • 15019b_lg.jpeg
  • 15019c_lg.jpeg
  • 15019d_lg.jpeg
  • 15019e_lg.jpeg

1700-tal, 35 x 48 cm, a tergo inventarienummer D89 (?), slitage

Utropspris1 100  - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK