251 Chagall, Marc, etsning och akvatint, "l'Horloge" 1956,

15951a_8d9de6ced251dff_med.jpeg
  • 15951a_8d9de6ced251dff_sm.jpeg
  • 15951b_8d9de6ced27bcd7_sm.jpeg
  • 15951c_8d9de6ced19425f_sm.jpeg
  • 15951d_8d9de6ced191764_sm.jpeg
  • 15951e_8d9e3f8aa39c024_sm.jpeg
  • 15951f_8d9e3f8aaeb926f_sm.jpeg
  • 15951g_8d9e3f8aa76a5cf_sm.jpeg
  • 15951h_8d9e3f8aa659c8a_sm.jpeg
  • 15951i_8d9e3f8aa78dc0b_sm.jpeg

ed Maeght, graverad av Georges Visat, handsignerad HC av Chagall, signerad av Chagall och Visat i plåten, plåtstorlek 31,1 x 23,3 cm, synlig pappersstorlek 36 x 28 cm

    Värdering30 000 - 32 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK