214 Hydman Vallien, Ulrica, färglito, "Kärlekens Labyrint II", ur serien "Kärlekens Labyrint", ed Fata Morgana,
signerad och numrerad 59/380, 28 x 31 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |