120 Olson, Erik, färglito, "Requiem för en kubist", utförd 1980 för "Otto G Carlsund i fjärrperspektiv",
signerad och numrerad 54/199, pappersstorlek 29 x 20 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |