383 Olson, Erik, färglito, "TV-familjen", framtagen för mappen 1967-68, färgvariant,
signerad, daterad 67 och numrerad 12/47 (!),synlig pappersstorlek 40 x 59 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |