622 Potpourrieurna, blå glasmassa med vit mynningsrand, antagligen Hurdal,
Norge, sekelskiftet 1800, balusterformad, h 35 cm, skador och lagningar
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |