104 Stop, 3 st, tenn, 1 koniskt 1700-tal med smärre hål i botten, 1 cylindriskt med bristning samt 1 koniskt daterat 1840,

17317a_8da05aa6428c736_med.jpeg
  • 17317a_8da05aa6428c736_sm.jpeg
  • 17317b_8da05aa6752759e_sm.jpeg
  • 17317c_8da05aa681b891d_sm.jpeg
  • 17317d_8da05aa681b973e_sm.jpeg
  • 17317e_8da05aa67deca1d_sm.jpeg

otydliga stämplar, höjd 19-21 cm

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK