124 Supkopp/tumlare på fot, silver, gustaviansk, slät, invändigt förgylld,
stämplad Johan Schröder Landskrona 1806, dia 6,5 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |