179 Blixt, Yngve, skål, glaserat stengods, reducerad oxblodsglasyr

18893a_8da38ca72535178_med.jpeg
  • 18893a_8da38ca72535178_sm.jpeg
  • 18893b_8da38be3eb7b427_sm.jpeg
  • 18893c_8da38be3e8a92c9_sm.jpeg

signerad och daterad Höganäs -62, diameter 19 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK