12 Carlson, Arvid, olja, "Gammal kvarn",

18735a_lg.jpeg
  • 18735a_lg.jpeg
  • 18735b_lg.jpeg
  • 18735c_lg.jpeg

signerad och daterad 1943, 24 x 33 cm, kvarnen på bilden är sannolikt från Morup, nu på Hallandsgården i Halmstad

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel