471 Fries, Bertil, relief, gips, möjligen motiv av Sankt Thomas a Beckets dråp,

19220a_8da3d92ea7c341c_med.jpeg
  • 19220a_8da3d92ea7c341c_sm.jpeg
  • 19220b_8da3d92ea1acc90_sm.jpeg
  • 19220c_8da3d92e9ee8db3_sm.jpeg

osignerad, 28 x 36 cm, proveniens: konstnärens familj

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK