184 Kedelv, Poul för Flygsfors, skål, glas, "Coquille",

18915a_med.jpeg
  • 18915a_sm.jpeg
  • 18915b_sm.jpeg
  • 18915c_sm.jpeg
  • 18915d_sm.jpeg

dekor i rött och vitt underfång, signerad och daterad 61, l 32 cm, obetydlig bottennagg

Värdering200 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK