161 Landberg, Nils för Orrefors, vas, glas, "Tan-Si",

18875a_8da3812a867284e_med.jpeg
  • 18875a_8da3812a867284e_sm.jpeg
  • 18875b_8da3812a865f972_sm.jpeg

dekor i violett underfång, signerad och numrerad 3300/6, h 32 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK