659 Leonette, Dan, etsningar, 3 st, "Juliet", "Open window" samt "Hanna"
signerade, daterade 1978 samt numrerade, synliga pappersstorlekar 40 x 32 cm vardera
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |