160 Lindstrand, Vicke för Kosta, vas, glas, dekor av slipade rundlar mot grönt underfång,

18874a_8da38128d53684d_med.jpeg
  • 18874a_8da38128d53684d_sm.jpeg
  • 18874b_8da38128d9cafc1_sm.jpeg
  • 18874c_8da38128d81b2f3_sm.jpeg

signerad och numrerad LH 6691, h 34 cm

Värdering700 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK