2 Olson, Erik, olja, Afton,

18698a_8da2e611175b282_lg.jpeg
  • 18698a_8da2e611175b282_lg.jpeg
  • 18698b_8da2e6110f09de6_lg.jpeg
  • 18698c_8da2e611103e468_lg.jpeg

signerad och daterad 1954, 27 x 35 cm

Utropspris5 500  - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel