258 Pallasch med balja och portépée, M/1899 för officer vid infanteriet,

19008a_8da3a690dd99e1e_med.jpeg
  • 19008a_8da3a690dd99e1e_sm.jpeg
  • 19008b_8da3a690e5f54e6_sm.jpeg
  • 19008c_8da3a690e6b098f_sm.jpeg
  • 19008d_8da3a690e4185e6_sm.jpeg
  • 19008e_8da3a690e51ee92_sm.jpeg

klinga signerad Svalling Rosenfors med etsad text "Konungen" respektive "Fäderneslandet", total l 101 cm, bruksslitage, doppsko med delning

    Värdering2 200 - 2 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK