258 Pallasch med balja och portépée, M/1899 för officer vid infanteriet,
klinga signerad Svalling Rosenfors med etsad text "Konungen" respektive "Fäderneslandet", total l 101 cm, bruksslitage, doppsko med delning
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |