45 Sørensen-Sornum, Børge, relief/skultur, delvis bemålat trä, strandfynd,

18765a_lg.jpeg
  • 18765a_lg.jpeg
  • 18765b_lg.jpeg

a tergo signerad och otydligt daterad 1974 (?), 18 x 54 cm

Utropspris500  - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel