344 Steen, Jan, skulptur, terrakotta, "Moder med barn"

19091a_med.jpeg
  • 19091a_sm.jpeg
  • 19091b_sm.jpeg
  • 19091c_sm.jpeg
  • 19091d_sm.jpeg

signerad, numrerad 3/20 och daterad -56, höjd inkl sockel 34 cm

Värdering900 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK