24 Thorén, Esaias, färglito, komposition med ansikten,

18746a_8da2ea7f75d2c18_lg.jpeg
  • 18746a_8da2ea7f75d2c18_lg.jpeg
  • 18746b_8da2ea7f6a1d07f_lg.jpeg

signerad, daterad -58 och numrerad 41/75, synlig pappersstorlek 48 x 38 cm

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel