34 Thorén, Esaias, färglito, komposition med ansikte och vas,

18758a_8da31cce93d011e_lg.jpeg
  • 18758a_8da31cce93d011e_lg.jpeg
  • 18758b_8da31cce92ee3d2_lg.jpeg

signerad, daterad -51 och numrerad 35/75, synlig pappersstorlek 55 x 40 cm

Utropspris600  - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel