164 Tinbäck, Klas Göran för Kosta, vas, glas,

18871a_8da380fcc15ecb9_med.jpeg
  • 18871a_8da380fcc15ecb9_sm.jpeg
  • 18871b_8da380fcc224b80_sm.jpeg

dekor i polykromt underfång, signerad och numrerad 48257, h 38 cm

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK