28 Valner, Ales, egen verkstad, Tjeckien, skålfat/skulptur, glas,

18752a_med.jpeg
  • 18752a_sm.jpeg
  • 18752b_sm.jpeg

fyrpassformad med polykrom dekor, signerad och daterad -99, l 43 cm

Värdering900 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK