499 Ytterfoder, 1 par, flintgods, Gefle, 1910-20-tal,
polykrom dekor av rosor, h 18 cm, bruksslitage
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |