207 Fagerlund, Carl för Orrefors, taklampa, mässing med gjutna, kvadratiska prismor,

19688a_lg.jpeg
  • 19688a_lg.jpeg
  • 19688b_lg.jpeg
  • 19688c_lg.jpeg

1900-talets mitt, dia 43 cm, 1 prisma med nagg

Utropspris900  - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK