634 Galaaen, Konrad för Porsgrund, väggplatta

20105a_med.jpeg
  • 20105a_sm.jpeg
  • 20105b_sm.jpeg

stämpelsignerad Porsgrund Norway samt daterad -71, 22 x 21 cm

Värdering200 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK