632 Palmqvist, Sven för Orrefors Expo, skulptur, gjutet glas,

20104a_8da542d79e7f432_lg.jpeg
  • 20104a_8da542d79e7f432_lg.jpeg
  • 20104b_8da542d7a6071a3_lg.jpeg
  • 20104c_8da542d79796bc3_lg.jpeg
  • 20104d_8da542d799e965b_lg.jpeg

avfasade hörn, dekor av slipning samt inneslutna luftbubblor, signerad, h 24 cm, obetydlig nagg

Utropspris800  - 900 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel