415 Rosé, Albert Dominique för Goldscheider, figurin, glaserat flitgods, liggande borzoi,

19897a_med.jpeg
  • 19897a_sm.jpeg
  • 19897b_sm.jpeg
  • 19897c_sm.jpeg
  • 19897d_sm.jpeg

modellnummer 4535, signerad och stämplad, l 32 cm, bakben lagade

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK