415 Rosé, Albert Dominique för Goldscheider, figurin, glaserat flitgods, liggande borzoi,

19897a_lg.jpeg
  • 19897a_lg.jpeg
  • 19897b_lg.jpeg
  • 19897c_lg.jpeg
  • 19897d_lg.jpeg

modellnummer 4535, signerad och stämplad, l 32 cm, bakben lagade

Utropspris300  - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK