158 Sørensen-Sornum, Børge, relief/skultur, delvis bemålat trä, strandfynd,

19641a_lg.jpeg
  • 19641a_lg.jpeg
  • 19641b_lg.jpeg

a tergo signerad och otydligt daterad 1974 (?), 18 x 54 cm

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel