465 Simon, Joseph för Söholm, väggplakett, glaserat stengods, barbröstad kvinna,

19564a_8da52d42ffb7dde_lg.jpeg
  • 19564a_8da52d42ffb7dde_lg.jpeg
  • 19564b_8da52d42fd59445_lg.jpeg
  • 19564c_8da52d42fc79be0_lg.jpeg

1950-60-tal, signerad, 44 x 20 cm

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK