631 Sjögren, Christer för Lindshammar, skulptur, gjutet glas, Hasselblad 500C/M,

20103a_8da542a8a5d1891_lg.jpeg
  • 20103a_8da542a8a5d1891_lg.jpeg
  • 20103b_8da542a8a7668c3_lg.jpeg
  • 20103c_8da542a8a10aa10_lg.jpeg
  • 20103d_8da542a89c25262_lg.jpeg

signerad och numrerad, h 16 cm

Utropspris600  - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel