362 Steen, Jan, skulptur, terrakotta, "Moder med barn"

19844a_lg.jpeg
  • 19844a_lg.jpeg
  • 19844b_lg.jpeg
  • 19844c_lg.jpeg
  • 19844d_lg.jpeg

signerad, numrerad 3/20 och daterad -56, höjd inkl sockel 34 cm

Utropspris600  - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel