241 Kåge, Wilhelm för Gsutavsberg, vaser, 2 st, grönglaserat stengods med silverdekor, "Argenta",
dekor av blommor, signerade, h 13 cm, 1 med smärre mynningsnagg
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |