364 Hammer, Marius (1847-1927), egen verkstad, Bergen, brosch med hängen,
förgyllt silver med blå emalj, stämplad, h 8,5 cm, smärre emaljdefekter
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |