Skedar 2st, silver 74gr
Slutpris200 SEK

Helmer Osslund ,efter tryck, signerad i tryck
Slutpris100 SEK

Äldre dockor 2 st
Slutpris500 SEK

Bijouterier stort parti delvis silver
Slutpris400 SEK

Tavla med svanar
Slutpris100 SEK

Malibu TV-bänk Svart
Slutpris100 SEK

Barcelona 2-sits soffa i halvläder
Slutpris800 SEK

Samling Ölglas 7st
SlutprisInga bud

Tavla Eskil Skans Olja
SlutprisInga bud

Hörnskåp 2
SlutprisInga bud

Hörnskåp 1
SlutprisInga bud

Golvlampa gjutjärn
Slutpris100 SEK

Tavla Zetterholm Träsnitt
Slutpris100 SEK

Tavla Zetterholm Träsnitt
Slutpris100 SEK

Tavla Acke Åslund Orginalträsnitt
SlutprisInga bud

Gouache Lennart Karlsson Berg
SlutprisInga bud

Gouache Lennart Karlsson Berg
Slutpris200 SEK

Bonad vägghängd med text o bild
SlutprisInga bud

Litografi Ingvar Adamsson
SlutprisInga bud

Litografi "ungt par som dansar" Marika Lang
Slutpris300 SEK

Raklåda Allmoge med 3 st rakknivar
Slutpris100 SEK

Elefant Ringo 4 i stengods Britt-Louise Sundell Gustavsberg
SlutprisInga bud

Ljuslykta / skål från Iitala designad av Timo Sarpaneva
SlutprisInga bud

Tre-armad kandelaber av Märket Nils-Johan 1950-tal
Slutpris100 SEK

Kinesisk bonad i ull med motiv av trana
SlutprisInga bud

Kinesisk handvävd matta med en blomstervasdesign.
Slutpris100 SEK

Handknuten orientalisk matta i silke
Slutpris1 000 SEK

Patinerat bronsfat med motiv av en guldfisk troligtvis danskt
Slutpris100 SEK

Tavlor 2 st med motiv på Marylin Monroe
Slutpris600 SEK

Keramikskål design John Mullin UK 1993
Slutpris100 SEK

Tavla "Kalle Anka" Litografi Lasse Åberg
Slutpris500 SEK

Servis-delar Royal Copenhagen Blå Blomster
Slutpris100 SEK

Färglitografi av Lillan Michelin signerad 151 / 290
SlutprisInga bud

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.