Skedar 2st, silver 74gr
Skedar 2st, silver 74gr
Slutpris200 SEK
Helmer Osslund ,efter tryck, signerad i tryck
Slutpris100 SEK
Äldre dockor 2 st
Äldre dockor 2 st
Slutpris500 SEK
Bijouterier stort parti delvis silver
Slutpris400 SEK
Tavla med svanar
Tavla med svanar
Slutpris100 SEK
Malibu TV-bänk Svart
Malibu TV-bänk Svart
Slutpris100 SEK
Barcelona 2-sits soffa i halvläder
Slutpris800 SEK
Samling Ölglas 7st
Samling Ölglas 7st
SlutprisInga bud
Tavla Eskil Skans Olja
Tavla Eskil Skans Olja
SlutprisInga bud
Hörnskåp 2
Hörnskåp 2
SlutprisInga bud
Hörnskåp 1
Hörnskåp 1
SlutprisInga bud
Golvlampa gjutjärn
Golvlampa gjutjärn
Slutpris100 SEK
Tavla Zetterholm Träsnitt
Tavla Zetterholm Träsnitt
Slutpris100 SEK
 Tavla Zetterholm Träsnitt
Tavla Zetterholm Träsnitt
Slutpris100 SEK
Tavla Acke Åslund Orginalträsnitt
SlutprisInga bud
Gouache Lennart Karlsson Berg
Gouache Lennart Karlsson Berg
SlutprisInga bud
 Gouache Lennart Karlsson Berg
Gouache Lennart Karlsson Berg
Slutpris200 SEK
Bonad vägghängd med text o bild
SlutprisInga bud
Litografi Ingvar Adamsson
Litografi Ingvar Adamsson
SlutprisInga bud
Litografi "ungt par som dansar" Marika Lang
Slutpris300 SEK
Raklåda Allmoge med 3 st rakknivar
Slutpris100 SEK
Elefant Ringo 4 i stengods Britt-Louise Sundell Gustavsberg
SlutprisInga bud
Ljuslykta / skål från Iitala designad av Timo Sarpaneva
SlutprisInga bud
Tre-armad kandelaber av Märket Nils-Johan 1950-tal
Slutpris100 SEK
Kinesisk bonad i ull med motiv av trana
SlutprisInga bud
Kinesisk handvävd matta med en blomstervasdesign.
Slutpris100 SEK
Handknuten orientalisk matta i silke
Slutpris1 000 SEK
Patinerat bronsfat med motiv av en guldfisk troligtvis danskt
Slutpris100 SEK
Tavlor 2 st med motiv på Marylin Monroe
Slutpris600 SEK
Keramikskål design John Mullin UK 1993
Slutpris100 SEK
Tavla "Kalle Anka" Litografi Lasse Åberg
Slutpris500 SEK
Servis-delar Royal Copenhagen Blå Blomster
Slutpris100 SEK
Färglitografi av Lillan Michelin signerad 151 / 290
SlutprisInga bud
Hallands Auktionsverk vit logo

Öppettider: Kontakta oss för besök

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.