491 Fickur , 14 karat rödguld, 1900-talets 1 hälft, total vikt 93 gram,
tyska och schweiziska stämplar, dia 5 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |