114 Lindstrand, Vicke för Kosta, flaska med propp, glas, svagt blåtonat glas med röd propp,

22186a_lg.jpeg
  • 22186a_lg.jpeg
  • 22186b_lg.jpeg
  • 22186c_lg.jpeg

etikettmärkt, signerad och numrerad LH 1519 (1958-59), h 23 cm

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK