132 Morales, Mona för Kosta, vas, glas,

21992a_8da8f1eee7121ab_lg.jpeg
  • 21992a_8da8f1eee7121ab_lg.jpeg
  • 21992b_8da8f1eeea22756_lg.jpeg
  • 21992c_8da8f1eeea8a7e8_lg.jpeg

blå underfångsdekor, signerad och numrerad SH182, h 20 cm, invändig beläggning

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK