123 Salver, fajans, antagligen Holland, 1700-tal, pie-crustbrätte på tre fötter,

22119a_8da9490f28b15a9_lg.jpeg
  • 22119a_8da9490f28b15a9_lg.jpeg
  • 22119b_8da9490f2cccb20_lg.jpeg
  • 22119c_8da9490f24c5854_lg.jpeg

kinesicerande dekor i koboltblått, dia 19 cm, lagning, nagg

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK