23 Stålhane, Carl-Harry för Rörstrand, matservisdelar, porslin, Tebe,

22043a_8da90d81346f872_med.jpeg
  • 22043a_8da90d81346f872_sm.jpeg
  • 22043b_8da90d812f8e2af_sm.jpeg
  • 22043c_8da90d813642dc0_sm.jpeg

ca 15 delar, 1950-60-tal, någon mindre nagg och missfärgning

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK