13 Carl Kylberg, (1878-1952), "Figur på balkong"

22161a_8da9b20d785df95_med.jpeg
  • 22161a_8da9b20d785df95_sm.jpeg
  • 22161b_8daa7929ad19c2a_sm.jpeg
  • 22161c_8daa7929b87e9f8_sm.jpeg
  • 22161d_8daa7929adf9ef8_sm.jpeg
  • 22161e_8daa7929b3663b2_sm.jpeg
  • 22161f_8daa7929ac5752e_sm.jpeg
  • 22161g_8daa7929bbb298c_sm.jpeg
  • 22161h_8daa7929ad57174_sm.jpeg

Olja på duk. Signerad med initialer. 61,5 x 51,4 cm

Carl Kylberg (1878-1952)

“Figure on Balcony”. Oil on canvas. Signed with initials. 61,5 x 51,4 cm.

    Värdering200 000 - 300 000 SEK

    Carl Kylberg (1878-1952)
    Sverige

    I kategori Art