14 Carl Kylberg, (1878-1952), Kvarn. Olja på duk

22159a_8da9b20e29e2ea5_lg.jpeg
  • 22159a_8da9b20e29e2ea5_lg.jpeg
  • 22159b_8daa876aebc34da_lg.jpeg

Signerad med initialer. 48,4 x 58,1 cm

Carl Kylberg (1878-1952)

Windmill. Oil on canvas. Signed with initials. 48,4 x 58,1 cm

Värdering100 000 - 150 000 SEK

Carl Kylberg (1878-1952)
Sweden

I kategori Art