76 Ljusstakar med lösa kandelaberarmar, 1 par, silver, nyrokokostil, 1900-talets mitt,
dekor av akantus mm, svenska importstämplar, total h 30 cm, fyllda
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |