2 Molin, Johan Peter, efter honom, skulptur, svartglaserad terrakotta, "Bältespännarna",

22783a_8daa84884d4fe03_med.jpeg
  • 22783a_8daa84884d4fe03_sm.jpeg
  • 22783b_8daa84885b17e32_sm.jpeg
  • 22783c_8daa84884557b24_sm.jpeg
  • 22783d_8daa84884ec852b_sm.jpeg
  • 22783e_8daa8488535f56d_sm.jpeg
  • 22783f_8daa84884d921f6_sm.jpeg
  • 22783g_8daa84884b824a9_sm.jpeg

efter original från 1859, stämplad L Hjort Bornholm Eneret, 1800-talets slut, total h 72 cm, smärre nagg

    Värdering5 500 - 6 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK