2 Molin, Johan Peter, efter honom, skulptur, svartglaserad terrakotta, "Bältespännarna",
efter original från 1859, stämplad L Hjort Bornholm Eneret, 1800-talets slut, total h 72 cm, smärre nagg
Värdering | 5 500 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |