63 Johansson, Judith, egen verkstad Knäred, matta, rölakan, "Björkered",

23724a_med.jpeg
  • 23724a_sm.jpeg
  • 23724b_sm.jpeg
  • 23724c_sm.jpeg

design 1962, signerad, 200 x 110 cm, fransar med visst slitage

Värdering5 500 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK